Agenda
3-6  Sjors Sportief
10-6  Sjors Sportief
17-6  Sjors Sportief
Hele agenda
Inloggen
Lid
ww
Vergeten? Klik hier
Code aanvragen op
 
Lid worden
Klik hier om een proeflidmaatschap aan te vragen bij Hockey Club Boekel.
 
Contact
Bezoekadres
HC Boekel
Waterval 1
Boekel
(0492) 32 44 54
Postadres
Torenveld 8
5427 JJ
Boekel

KVK Nummer: 40218698
 
Kies een ander team :
Boekel Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Lisa Ketelaars Email
Manager Kim Smits Email
Coach Patrick van Eldijk Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt Hockey Club Uden D2
15
uit route
12 mrt SMHC De Hopbel D4
thuis
19 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D9
35
uit route
26 mrt MHC Best D3
thuis
2 apr V.M.H.C. Basko D2-O
45
uit route
16 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D8
thuis
23 apr Don Quishoot D5
35
uit route
14 mei Oss D5
thuis
21 mei Berkel Enschot D5
0
uit Sportpark Gen. Eisenhowerweg
4 jun Were Di Tilburg D8
45
uit route
11 jun C.M.H.C. CIVICUM D2-O
thuis
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum D2-O 11 30 10 0 1 47 13 0
2 Den Bosch D9 11 27 9 0 2 36 10 0
3 Boekel D2-O 11 25 8 1 2 48 15 0
4 Den Bosch D8 11 23 8 2 1 32 6 3
5 Basko D2-O 11 15 5 0 6 26 28 0
6 Uden D2 11 14 4 2 5 25 19 0
7 Best D3 11 14 4 2 5 22 18 0
8 Don Quishoot D5 11 14 4 2 5 24 25 0
9 Berkel-Enschot D5 11 13 4 1 6 20 28 0
10 Hopbel D4 11 9 2 3 6 13 22 0
11 Oss D5 11 4 1 1 9 14 53 0
12 Were Di D8 11 0 0 0 11 1 71 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Civicum D2-O Were Di D8 (15-1)final Nog niet bevestigd.
.. Boekel D2-O Uden D2 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D5 Hopbel D4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D8 Basko D2-O (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot D5 Best D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Den Bosch D9 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Hopbel D4 Boekel D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D2-O Don Quishoot D5 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D9 Berkel-Enschot D5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Best D3 Oss D5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D2 Civicum D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Were Di D8 Den Bosch D8 (0-7)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Civicum D2-O Hopbel D4 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot D5 Den Bosch D8 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Boekel D2-O Den Bosch D9 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D5 Best D3 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Basko D2-O (2-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Basko D2-O Berkel-Enschot D5 (4-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D4 Uden D2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Best D3 Boekel D2-O (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D9 Civicum D2-O (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Were Di D8 Don Quishoot D5 (0-10)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D8 Oss D5 (3-0)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 5 OKTOBER 2022
.. Uden D2 Were Di D8 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Civicum D2-O Best D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Boekel D2-O Basko D2-O (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D2 Den Bosch D9 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Don Quishoot D5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D4 Were Di D8 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D5 Den Bosch D8 (0-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Best D3 Uden D2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Basko D2-O Civicum D2-O (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Were Di D8 Oss D5 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot D5 Berkel-Enschot D5 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D8 Boekel D2-O (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D9 Hopbel D4 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Uden D2 Basko D2-O (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Civicum D2-O Den Bosch D8 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D9 Were Di D8 (10-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Boekel D2-O Don Quishoot D5 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D5 Oss D5 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D4 Best D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Were Di D8 Berkel-Enschot D5 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Basko D2-O Hopbel D4 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D8 Uden D2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Best D3 Den Bosch D9 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D5 Boekel D2-O (0-13)final Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot D5 Civicum D2-O (0-4)final Nog niet bevestigd.
DINSDAG 8 NOVEMBER 2022
.. Boekel D2-O Berkel-Enschot D5 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Civicum D2-O Oss D5 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D2 Don Quishoot D5 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best D3 Were Di D8 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D4 Den Bosch D8 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D9 Basko D2-O (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Basko D2-O Best D3 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D5 Civicum D2-O (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Don Quishoot D5 Hopbel D4 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Civicum D2-O Boekel D2-O (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Den Bosch D9 Don Quishoot D5 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Hopbel D4 Oss D5 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D2 Berkel-Enschot D5 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Best D3 Den Bosch D8 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Were Di D8 Basko D2-O (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
.. Oss D5 Uden D2 (2-6)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Den Bosch D8 Den Bosch D9 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Boekel D2-O Were Di D8 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Basko D2-O Den Bosch D8 0:00 Sportpark 'De Korze'
  Best D3 Don Quishoot D5 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Den Bosch D9 Oss D5 0:00 Oosterplas
  Hopbel D4 Berkel-Enschot D5 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Uden D2 Boekel D2-O 0:00 Sportpark Uden
  Were Di D8 Civicum D2-O 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 12 MAART 2023
  Boekel D2-O Hopbel D4 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Berkel-Enschot D5 Den Bosch D9 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Oss D5 Best D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Don Quishoot D5 Basko D2-O 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Den Bosch D8 Were Di D8 0:00 Oosterplas
  Civicum D2-O Uden D2 12:45 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Den Bosch D8 Don Quishoot D5 0:00 Oosterplas
  Basko D2-O Oss D5 0:00 Sportpark 'De Korze'
  Best D3 Berkel-Enschot D5 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Den Bosch D9 Boekel D2-O 0:00 Oosterplas
  Hopbel D4 Civicum D2-O 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Were Di D8 Uden D2 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 26 MAART 2023
  Boekel D2-O Best D3 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Berkel-Enschot D5 Basko D2-O 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Oss D5 Den Bosch D8 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Don Quishoot D5 Were Di D8 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Uden D2 Hopbel D4 0:00 Sportpark Uden
  Civicum D2-O Den Bosch D9 10:30 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Don Quishoot D5 Oss D5 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Den Bosch D8 Berkel-Enschot D5 0:00 Oosterplas
  Basko D2-O Boekel D2-O 0:00 Sportpark 'De Korze'
  Best D3 Civicum D2-O 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Den Bosch D9 Uden D2 0:00 Oosterplas
  Were Di D8 Hopbel D4 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Boekel D2-O Den Bosch D8 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Berkel-Enschot D5 Don Quishoot D5 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Oss D5 Were Di D8 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Hopbel D4 Den Bosch D9 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Uden D2 Best D3 0:00 Sportpark Uden
  Civicum D2-O Basko D2-O 10:30 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Oss D5 Berkel-Enschot D5 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Don Quishoot D5 Boekel D2-O 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Den Bosch D8 Civicum D2-O 0:00 Oosterplas
  Basko D2-O Uden D2 0:00 Sportpark 'De Korze'
  Best D3 Hopbel D4 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Were Di D8 Den Bosch D9 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 14 MEI 2023
  Boekel D2-O Oss D5 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Berkel-Enschot D5 Were Di D8 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Den Bosch D9 Best D3 0:00 Oosterplas
  Hopbel D4 Basko D2-O 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Uden D2 Den Bosch D8 0:00 Sportpark Uden
  Civicum D2-O Don Quishoot D5 10:30 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
ZONDAG 21 MEI 2023
  Berkel-Enschot D5 Boekel D2-O 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Oss D5 Civicum D2-O 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Don Quishoot D5 Uden D2 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Den Bosch D8 Hopbel D4 0:00 Oosterplas
  Basko D2-O Den Bosch D9 0:00 Sportpark 'De Korze'
  Were Di D8 Best D3 0:00 Koningshoeve
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Best D3 Basko D2-O 0:00 Sportpark Leemkuilen
  Den Bosch D9 Den Bosch D8 0:00 Oosterplas
  Hopbel D4 Don Quishoot D5 0:00 Sportpark Rooiseheide
  Uden D2 Oss D5 0:00 Sportpark Uden
  Were Di D8 Boekel D2-O 0:00 Koningshoeve
  Civicum D2-O Berkel-Enschot D5 12:45 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Boekel D2-O Civicum D2-O 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Berkel-Enschot D5 Uden D2 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Oss D5 Hopbel D4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Don Quishoot D5 Den Bosch D9 0:00 S Sport Centrum (T.U.)
  Den Bosch D8 Best D3 0:00 Oosterplas
  Basko D2-O Were Di D8 0:00 Sportpark 'De Korze'

Handige links
Hoofdsponsoren
Sponsoren