Agenda
3-6  Sjors Sportief
10-6  Sjors Sportief
17-6  Sjors Sportief
Hele agenda
Inloggen
Lid
ww
Vergeten? Klik hier
Code aanvragen op
 
Lid worden
Klik hier om een proeflidmaatschap aan te vragen bij Hockey Club Boekel.
 
Contact
Bezoekadres
HC Boekel
Waterval 1
Boekel
(0492) 32 44 54
Postadres
Torenveld 8
5427 JJ
Boekel

KVK Nummer: 40218698
 
Kies een ander team :
Boekel Dames 3

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Raymond van Diermen Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt Liempde D2
40
uit route
12 mrt mixed hockeyclub HDL D1
thuis
19 mrt MHC Boxmeer D4
25
uit route
26 mrt Sint Oedenrode D4
thuis
2 apr Oss D7
30
uit route
16 apr MHCdeDommel D2
thuis
23 apr Sint Oedenrode D3
30
uit route
14 mei V.M.H.C. Geel-Zwart D4
thuis
21 mei Oss D6
30
uit route
11 jun HC Grave D2
thuis
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel D2 9 27 9 0 0 59 8 0
2 Oss D7 9 17 5 2 2 20 15 0
3 HDL D1 9 15 5 0 4 32 23 0
4 Geel-Zwart D4 9 15 4 3 2 20 25 0
5 Boekel D3 9 13 4 1 4 37 26 0
6 Boxmeer D4 9 13 4 1 4 22 30 0
7 Liempde D2 9 10 2 4 3 14 23 0
8 Oss D6 9 7 2 1 6 17 39 0
9 Oedenrode D4 9 5 1 2 6 7 19 0
10 Oedenrode D3 9 4 0 4 5 10 30 0
11 Vlijmen D2-O 0 0 0 0 0 0 0 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Boekel D3 Liempde D2 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 HDL D1 (2-9)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Oss D7 (8-1)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Boxmeer D4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. HDL D1 Boekel D3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D4 Geel-Zwart D4 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 Oss D6 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D7 Oedenrode D3 (5-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Boekel D3 Boxmeer D4 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D3 Dommel D2 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Oss D7 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Oedenrode D4 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Grave D2 HDL D1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
.. Oedenrode D3 Oedenrode D4 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Oedenrode D4 Boekel D3 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. HDL D1 Liempde D2 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D7 Oss D6 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Geel-Zwart D4 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 Grave D2 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Oss D6 Dommel D2 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. Boekel D3 Oss D7 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Oedenrode D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Liempde D2 Boxmeer D4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Grave D2 Oedenrode D4 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Oss D7 Grave D2 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D4 Liempde D2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D3 Oss D6 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 HDL D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Boekel D3 (6-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
.. Liempde D2 Grave D2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Boekel D3 Oedenrode D3 (8-2)final Nog niet bevestigd.
.. HDL D1 Oedenrode D4 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oss D6 Geel-Zwart D4 (9-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Grave D2 Dommel D2 (0-10)final Nog niet bevestigd.
.. Liempde D2 Oss D7 (0-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Oss D7 HDL D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D3 Grave D2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Liempde D2 (8-0)final Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D4 Boxmeer D4 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Boekel D3 (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Grave D2 Geel-Zwart D4 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. Boekel D3 Oss D6 (7-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HDL D1 Dommel D2 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 Oss D7 (2-2)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 17 NOVEMBER 2022
.. Liempde D2 Oedenrode D3 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Oedenrode D3 HDL D1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oss D7 Oedenrode D4 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Dommel D2 Boxmeer D4 (10-1)final Nog niet bevestigd.
.. Geel-Zwart D4 Liempde D2 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. HDL D1 Geel-Zwart D4 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D4 Oedenrode D3 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Grave D2 Boekel D3 (2-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Liempde D2 Oss D6 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oedenrode D4 Dommel D2 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Oss D6 Grave D2 (6-0)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MAART 2023
  Liempde D2 Boekel D3 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Oss D7 Dommel D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Oedenrode D4 Oedenrode D3 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  HDL D1 Oss D6 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
  Boxmeer D4 Geel-Zwart D4 12:45 De Sloot
ZONDAG 12 MAART 2023
  Boekel D3 HDL D1 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Oedenrode D3 Oss D7 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Geel-Zwart D4 Oedenrode D4 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oss D6 Boxmeer D4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Grave D2 Liempde D2 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Oss D7 Geel-Zwart D4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Dommel D2 Oedenrode D3 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Boxmeer D4 Boekel D3 0:00 De Sloot
  Oedenrode D4 Oss D6 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  HDL D1 Grave D2 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
ZONDAG 26 MAART 2023
  Grave D2 Boxmeer D4 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Boekel D3 Oedenrode D4 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Geel-Zwart D4 Dommel D2 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oss D6 Oss D7 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Liempde D2 HDL D1 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Boxmeer D4 Liempde D2 0:00 De Sloot
  Oss D7 Boekel D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Dommel D2 Oss D6 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Oedenrode D3 Geel-Zwart D4 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oedenrode D4 Grave D2 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Grave D2 Oss D7 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Boekel D3 Dommel D2 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Liempde D2 Oedenrode D4 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Oss D6 Oedenrode D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  HDL D1 Boxmeer D4 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Oedenrode D3 Boekel D3 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Geel-Zwart D4 Oss D6 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Oedenrode D4 HDL D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oss D7 Liempde D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Dommel D2 Grave D2 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
ZONDAG 14 MEI 2023
  Grave D2 Oedenrode D3 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Boekel D3 Geel-Zwart D4 0:00 Sportpark 'De Donk'
  Liempde D2 Dommel D2 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Boxmeer D4 Oedenrode D4 0:00 De Sloot
  HDL D1 Oss D7 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
ZONDAG 21 MEI 2023
  Oss D7 Boxmeer D4 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Dommel D2 HDL D1 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Oedenrode D3 Liempde D2 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Oss D6 Boekel D3 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Geel-Zwart D4 Grave D2 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Grave D2 Oss D6 0:00 Sportpark 'Hoge Heide'
  Boxmeer D4 Dommel D2 0:00 De Sloot
  Liempde D2 Geel-Zwart D4 0:00 Sportpark Hogenbergseweg
  Oedenrode D4 Oss D7 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  HDL D1 Oedenrode D3 10:30 Sportpark Steen en Stokstraat
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Oedenrode D3 Boxmeer D4 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Geel-Zwart D4 HDL D1 0:00 Sportpark 'Prins Willem-Alexander'
  Dommel D2 Oedenrode D4 0:00 Hockeyp. Zegenwerp
  Oss D6 Liempde D2 0:00 Gemeentelijk sportpark
  Boekel D3 Grave D2 0:00 Sportpark 'De Donk'

Handige links
Hoofdsponsoren
Sponsoren